Lot Aktief

Het departement LOT biedt naast cultuur, geschiedenis en gastronomie vele sportieve uitdagingen. Een fantastisch fiets/wandelgebied, door de prachtige omgeving met z’n notenbomen, weidse landschappen, krijtrotsen en wijnvelden liggen vele wandel- en fietsroutes. De vele wandelingen gaan langs middeleeuwse dorpjes, wijnvelden en vele adembenemende uitzichtpunten.

Véloroute – door de vallei van de Lot
Le véloroute de Lot. Fietsliefhebbers kunnen hun hart ophalen bij deze fietsroute.
Onderweg kom je vele interessante bezienswaardigheden tegen en geniet je prachtige uitzichtpunten. Ieder jaar geeft het VVV ook een speciale kaart uit voor de fietsers. Deze is bij ons ook op te vragen.
Je kan hierbij zeker tussenstops maken voor het proeven van wijn en streekproducten. Voor fietsers bieden wij speciale arrangementen op maat aan.

Op enkele kilometers van de camping ligt een groot vismeer en ook in de Lot kan men meer dan uitstekend vissen. Tevens liggen er verschillende zwemmeren in de buurt. Op 3km ligt de eerste, in Cazals een grotere met ook de mogelijkheid tot waterfietsen en op een half uurtje rijden ligt Catus waar een heus floatingtraject in het meer ligt.

Men kan bergbeklimmen, paardrijden, quadrijden en kanoën. In het dorp Montcabrier liggen tennisbanen en in Duravel een mini-golfbaan. En ook liggen er veel wandelroutes in de directe omgeving. Elke dag kan er een andere mooie route worden uitgestippeld via de app van de omgeving.

Ook zijn er in de buurt veel geocaches te vinden en is er op slechts enkele kilometers afstand de app en schatten van de Tèrra Aventura te vinden. Zo wordt wandelen voor iedereen leuk!

Op een paar minuten ligt een 9-holes golfbaan, waar kennis kan maken met Golf of zelf al aan de slag kunt. Op 45 km ligt de fantastische baan van Castelnaud (18-holes).

In de omgeving zijn er meerdere attractieparken te vinden oa Parc en ciel (klimmen op boomtoppen), waterpark, karten en vele anderen.

Op de camping zelf zijn er een zwembad,  tafeltennis, jeu de boules banen, volleybal, speeltuin en voldoende ruimte voor balspelen.

Site by Pharéo | Hosted on The Permanently Moving Network